fbpx

O nás

vitajte vo svete dekorácií a bytových doplnkov

Sme firma Decor Glass,

ktorá sa venuje dovozu bytových doplnkov. Na samotnom začiatku bola myšlienka šírenia krásy majiteľa Igora Labaia, ktorý sa v roku 1998 začal venovať predaju obrazov. Keďže neustálym stretávaním sa so zákazníkmi, zistil že dopyt je aj po inom tovare tohto typu, svoju ponuku rozšíril o bytové doplnky.

A v roku 2004 založil firmu Decor Glass. Boli sme malá rodinná firma, no po pár rokoch sme sa rozrástli nielen o vlastný sklad pri obci Milhosť, ale aj o niekoľko zamestnancov. V súčasnosti je nás 7.

Čo u nás nájdete

V našom sortimente a aj sklade nájdete širokú škálu bytových doplnkov a dekoráciá rôznych štýlov. 

Dizajn zo Slovenska aj zahraničia

Keramika, sklo, dekoračné kovové predmety, svietniky, anjele, doplnky v štýle glamour alebo provence, vázy, menšie bytové zariadenia, floristický tovar a množstvo ďalších bytových doplnkov obsahuje naša ponuka, ktorú neustále rozširujeme a aktualizujeme na základe súčasných trendov. Tovar, ktorý ponúkame dovážame z rôznych krajín Európy vrátane tej našej, predovšetkým však z Poľska, Čiech, Holandska, Belgicka a Anglicka.

 

V súčasnosti zásobujeme maloobchodné predajne, svadobné agentúry, záhradné centrá, obchody s nábytkom, kvetinárstva alebo darčekové predajne a zároveň aj veľkoobchody na území Slovenska, Čiech a Maďarska.

Ak chcete patriť k nim,